קליפ ושיר במתנה

סאבלימינל

נינט טייב שלמה ארצי שי גבסו

דודו אהרון

מיכל גבע

ג'ירפות


אתם זמרים בנשמתכם...

חלמתם פעם להקליט שיר באולפן מקצועי כמו מיטב אמני ישראל ולהעניק אותו במתנה? בואו להקליט ולצלם קליפ באולפן כמו גדולי האמנים! גם אנשים  כמוני וכמוך יכולים להקליט שיר ולהצטלם לקליפ, והכל תחת תמיכה והדרכה מלאה שלנו.

שיר במתנה

הפקת שיר או קליפ היא חוויה בלתי נשכחת עם מזכרת מפתיעה ומרגשת  לכל החיים. באולפן ההקלטות ניתן להקליט שיר מיוחד לאירוע, ברכה ליומולדת או יום נישואין, הקדשה מיוחדת ואישית ליום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, חתונה, הצעת נישואין, שיר אהבה, ברית, פרישה, פרידה, תודה, סליחה, שיר ילדים, שיר לגן ילדים, שיר זיכרון, שיר במתנה או כל מה שעולה על דעתכם. ניתן להביא את בני המשפחה, החברים, העמיתים מהעבודה – כל מי שאתם צריכים. אם מישהו מבני משפחתך חוגג אירוע, תוכל/י להקליט עבורו, יחד עם חבריך ובני משפחתך, שיר אישי עבורו.

להגשים חלום...

באולפן הקלטות תוכל/י לממש ולהגשים  את החלום  לשיר למיקרופון  ליצור מוסיקה ולהקליט שיר משלך וכל זה באולפן בו אומני ישראל המוכרים עובדים ויוצרים: אביב גפן, שלמה ארצי, נינט טייב, שרית חדד, רמי קליינשטיין, ריטה, וצביקה פיק.

שירות אישי ייעוץ ותמיכה מקצועית

אצלנו תיהנו משירות אישי, תמיכה וייעוץ מקצועיים על מנת ליצור לכם את התוצאה האופטימאלית עבורכם. לאחר מיקס ועריכה,  עם אפשרות לתוספות השיר יהיה מוכן ותקבלו אותו על גבי דיסקים.

רוצים לראות איך נראה ומרגיש - בקרו בעמוד החדשות שלנו.

צרו עימנו קשר טלפוני  054-2344020 (אלעד) או בעמוד יצירת הקשר


קובי אוז

אלי פיניש

מומי לוי   

סינרגיה

גליקריה זהבה בן

 

חזרה לאולפן ההקלטות