עבריתEnglish
תהליכי המרת ארכיוני אודיו ויז'ואל
העברת ו המרת כל סוגי הוידאו Equipment for Digital conversion המרת כל וידאו ל DVD

 

ניגון המדיה על מכונות ההקלטה

תהליך הדיגיטציה מתחיל עם נגינת הפורמט על נגנים (קלטות וידאו או קלטות אודיו). תהליך המרת הוידיאו או האודיו אינו אוטומטי וכל מדיה בין אם היא בפורמט וידאו או אודיו מומרת בזמן אמת. טכנאי ההמרות מאזין וצופה באינפורמציה כל משך תהליך המרת הקלטות לdvd לcd או לקבצים. בנוסף פיתחנו מערכות בקרת צפייה ושמע מיוחדת לצורך שמירת האיכות והנאמנות למקור. האות האנלוגי מועבר מהנגן אל יחידה טכנולוגית האחראית על ביצוע תיקוני אות קול ותמונה. מטרת התיקון היא ייצוב האות האנלוגי ובקרה שאינפורמציה לא תאבד במהלך ההמרה.
 

טיפול בחריגים

חשוב לציין כי חומרים אנלוגיים משנים קודמות נוטים לפתח תופעות פירוק האמולסיה המגנטית, אשר מונעת פעילות תקינה של החלקת הסרט המגנטי על פני ראש הנגינה של מכונת ההקלטה (וידיאו ואודיו). התהליך עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לחומר הארכיוני ולתוצר פגום. ברשותנו מעבדה וידע לטיפול בסרטי הקלטה וקלטות וידאו שנפגמו עם השנים ולא ניתן לנגנם במכונות קונבנציונליות. הסרטים עוברים טיפול בשלושה מישורים- תרמי, כימי, ומכני.

במידה ואתם מחזיקים בפורמטים אנלוגיים בעייתיים אשר אינם מנגנים על או סובלים מתופעות התיישנות – 99.999% שאנו נדע כיצד לטפל בחומר, לשקם אותו ולהביא אותו למצב של המרה.

צרו קשר עם המומחים שלנו.

ביצוע המרה מפורמט אנלוגי לפורמט דיגיטאלי ויצירת בסיס META DATA

השלב הבא הנו ביצוע דיגיטציה מפורמט אנלוגי לפורמט דיגיטאלי. הממיר הנו המרכיב החשוב ביותר התהליך הדיגיטציה כי הוא קובע את איכות האות הדיגיטלי המומר. על כן אנו מחזיקים בממירים הטובים בעולם על מנת לספק לכם איכות אות מקסימאלית. תהליך הדיגיטציה נעשה בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות. סוג התוכנה נקבע על פי צרכי הלקוח או ואופי הפרויקט. 

לאחר ההמרה החומר מאוחסן על שרתי החברה ואנו מוכנים ליצירת בסיס Meta Data.

מהו Meta Data?
האינפורמציה המפרטת את תוכן החומר המוקלט. אם למשל לקלטת האודיו או הוידאו מצורף נייר או טבלה המפרטת את התוכן - זהו ה Meta Data.

מהי מערכת ניהול Meta Data (ניהול  קבצי הוידאו והאודיו)?
מערכת המאפשרת סימול ואיתור פריטי הארכיון ושליפתם לצרך שימוש. לאחר המרת המדיות יש לאפשר את היכולת לאתר את הסרט מתוך כונן האחסון. המערכת הזאת מאפשרת איתור קל יעיל ומהיר.

מהו בסיס Meta Data?
יצירת טבלאות הנתונים לצורך תפעול מערכת ניהול הMeta Data. אנו מזינים את תיאור התוכן של החומר המומר אל מערכת הניהול. מערכת ניהול Meta Data נקבעת על פי צרכי הלקוח בשיתוף עימו.
לאחר סיום השלב הזה אנו מוכנים לאחסן את התוכן על שרתי הלקוח ומסירת החומרים האנלוגיים חזרה לידי הלקוח. 

המרת ארכיונים

קסטות טייפ

תקליטים ל- MP3

the-process of converting information into digital format