עבריתEnglish
פרויקטים בתחום המרת ארכיוני אודיו ויז'ואל
המרת ארכיון אודיו ויזואל Equipment for Digital conversion המרת קסטות וידאו לdvd

  

גל קול ביצעה דיגיטיצה והמרה למעלה מ 75 ארגונים, להלן רשימת הפרויקטים הנבחרים אותם ביצעה גל קול


קלטות

אוניברסיטת חיפה - דיגיטציה לארכיון יהדות מרוקו

פרוייקט דיגיטציה של קלטות אודיו עתיקות המכילות ראיונות, סיפורים ושירים של קהילת יהודי מרוקו, אשר הוקלטו על ידי פרופסור יוסף שטרית מאוניברסיטת חיפה.הפרוייקט כלל המרה של הקלטות הישנות לפורמט דיגיטלי מודרני בקבצי מחשב, תוך ניקוי וסינון רעשים מדוייק ומקצועי, ועריכה דיגיטלית. התהליך בוצע בקפידה כדי לשמר בצורה הטובה ביותר את ההיסטוריה של יהדות מרוקו.

קלטות

הטכניון - דיגיטציה והמרה של מחלקת קשרי חוץ

פרוייקט הדיגיטציה של מחלקת קשרי החוץ בטכניון כלל וידאו במגוון פורמטים כגון BETACAM SP, BETACAM SX, U-MATIC, DVD, CD. כל סוגי המדיה הומרו לקבצי מחשב לשימור ארכיוני ולשימוש פרקטי, תוך שמירה על איכות וידאו ואודיו ברמת שידור. הארכיון כלל תיעוד היסטורי של שלל אישים שונים אשר תרמו כספים לטכניון לאורך השנים.

קלטות

התעשיה האווירית - פרוייקט דיגיטציה מסווג

גל קול נבחרה מתוך כל חברות הדיגיטציה וההמרה בישראל על ידי התעשיה האוירית לשם המרת ארכיון וידאו מסווג. הפרוייקט כלל קלטות וידאו מסוג VHS, VHS-C, SUPER VHS, MINI DV, DVCAM, שהומרו כולן לקבצי מחשב מאובטחים. הארכיון כלל תיעוד של בדיקות וניסויים של כלי טייס שונים, וכמו כן גם תיעוד היסטורי של פרויקט הלביא.

קלטות

הופ - המרת תוכניות טלוויזיה

חברת גל קול נבחרה לבצע דיגיטציה לארכיון תוכניות הטלוויזיה של חברת הופ. הפרוייקט כלל עבודה המורכבת מהמרה של עשרות אלפי פרקים בתזמון מדוייק לצורך יצירת קבצים המוכנים לשידור דיגיטלי, תוך שמירה על סדר וארגון ארכיוני ללא פשרות. המרת הוידאו בוצעה מקלטות BETACAM SP, BETACAM SX.

קלטות

חברת החדשות  - חדשות ערוץ 12 - המרה ודיגיטציה של 10,000 קלטות

גל קול נבחרה לבצע המרה לארכיון ההיסטורי של ארכיון חברת החדשות.  הארכיון מכיל עשרות אלפי קלטות ואנו מתחילים עם מנה ראשונה של 10,000 קלטות BETACAM SP. התוכן הנו כמובן תוכן חדשותי מהשנים 1995-2012.

קלטות

חבורת לול - תיעוד ושימור מאסטרים והפיכתם לקבצי שידור ושימור

יש לנו את הזכות לשמר את מיטב  חומרי התרבות ההיסטוריים של מדינת ישראל. אנו מבצעים את הדיגיטציה של סרטי לול,שבלול, כבלים וכמו גדולים. גל קול נותנת שרותים למפיקים, יוצרים ותחקירנים. כמו כן, יש לנו את היכולת להמרת קבצים לקבצי קולנוע (DCP).

קלטות

קינג ביבי - דיגיטציה  של חומרי וידאו לסרטים דוקומנטריים

עקב הניסיון הרב שצברנו בהמרת קלטות וידאו מעולם השידור, החלו להגיע אלינו עשרות חברות הפקה שונות. ולאחרונה התחלנו להמיר קלטות וידאו לסרטי דוקו. אחד הסרטים היותר מעניינים שהייתה את הזכות לדגום הנו הסרט קינג ביבי.

קלטות

יד ושם - המרת קלטות יומטיק ממשפט דמנייוק

השליחות והחזון שלנו! גל קול נבחרה לבצע לארכיון יד ושם המרת קלטות משפט דמניוק. כמו כן , חברת גל קול הנה החברה שמבצעת לרוב ארכיוני השואה בישראל (יד ושם, מורשת, בית טרזיו, לוחמי הגטאות, משואה, ארכיון קורטץ ועוד)  דיגיטציה עקב מקצוענות חסרת פשרות. אין ספק שתיעוד השואה הוא אחד מפרקי ההיסטוריה שאנו מצווים לשמר ולתעד. אנו שמחים לתת את מלוא הידע, על מנת להעביר לארגונים את התוצאה הטובה ביותר.

קלטות

ארגון יוצאי מרכז אירופה - המרת והעלאת סרטי הארגון ליוטיוב

המרת קלטות, דיסקים ו DVD לקבצי מחשב והעלאת הסרטים לגיבוי וצפייה ביוטיוב.                                                               

קלטות

לילה גוב - דגימה לתכנית הטלוויזיה המיתולוגית

ישבנוסף למופע מצויין שמעלים חברת ההפקה כספית הפקות עם המפיקה אתי אנטה, החליטו לדגום את התכנית הלייט נייט המיתולוגית של גידי גוב, היתה לנו את הזכות לדגום את החומרים לפורמט המקצועי PRO RES.

קלטות

אמ סי יונייטד (NMC UNITED) - קטלוג והמרה של ארכיון המוסיקה שבראשתם

עקב זאת שחברת גל קול הנה החברה המובילה בישראל בתחום הדיגיטציה, נבחרנו על ידי חברת אן אמ סי יוניייטד לדגום, להמיר ולערוך את נכסי צאן ברזל של מדינת ישראל בכדי ליצור קבצי מוסיקה ואודיו איכותיים לניו מדיה (ספוטיפיי ואפסטור) וגם על מנת שיוכלו להדפיס מחדש באיכות גבוהה תקליטי וויניל. גל קול אמורה להמיר מעל 4,000 סרטי רבע אינטץ' שהנם מכילים את מיטב יצירות המוסיקה שהוקלטו במדינת ישראל על ידי מיטב האומנים. אין ספק שזהו פרויקט הדיגיטציה היוקרתי ביותר שנעשה במדינת ישראל! ארכיון זה הנו ארכיון סי בי אס ישראל, הד ארצי ואן אמ סי יונייטד.

קלטות

אביב גפן - המרת הארכיון הפרטי של משפחת גפן

לאולפני גל קול ואביב גפן ישנה היסטוריה ארוכה ומשותפת ביחד, החברה והזמר צמחו ביחד לאורך השנים תוך כדי שיתוף פעולה. אביב גפן הקליט את תקליטיו הראשונים. אביב גפן החליט לסמוך עלינו והעביר לנו מאות קלטות שאימו תיעדה לאורך השנים. הקלטות הומרו באיכות גבוהה על מנת לייצר חומרי גלם  לתוכניות דוקו עתידיות על חייו של האומן.

קלטות

שלמה ארצי - המרת הארכיון הפרטי של האומן

גל קול נבחרה על ידי שלמה ארצי שהפקיד וסמך עלינו ונתן לנו את אוצרו האישי - מאות קלטות אודיו המכילות את שורשי וחומרי הגלם ליצירותיו של הזמר המוביל בישראל.  גל קול תקטלג את קלטות הטייפ שהופקדו בידינו.

קלטות

כאן - תאגיד השידור הציבורי - המרת קלטות יומטיק למחלקת החדשות 

כמדי שבוע אתם רואים במגזינים של חדשות הערוץ סרטי עבר משנות ה 80 וה 70, סרטונים אלו, שהוקלטו על קלטות מסוג יומטיק, נשלחות אלינו על מנת שנוכל להציל ושלקם אותן. על ידי טיפול אינקובטורי ושיטות שיקום ייחודיות, אנו מצליחים להציל את התמונה ולהנגיש אותה לציבור הרחב.אז בעצם בכל פעם שאתם רואים סרט ישן, דעו לכם כי מאוחרי זה ישנה עבודת דיגיטציה יסודית.

קלטות

האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים - בניית ארכיון היסטורי לדורות הבאים 

אנו שמחים לתת שרותי סריקה והמרה לגוף איכותי זה. עצם זה שחברת גל קול נבחרה לתת שרותי דיגיטציה ואירכוב, מראה על מקצועיות ושרות ללא עוררין. גל קול בנתה מאגר מידע מראיונות גדולי המדענים של מדינת ישראל.

המרת ארכיון תנועת מכבי העולמית

שידורי קשת ערוץ 2 - דגימה דיגיטלית ברמת שידור לארכיון קשת

גל קול נבחרה לבצע דיגיטציה לאלפי קלטות עבור שידורי קשת, תוך כדאי שימת דגש על איכות כערך עליון, כל החומרים שנדגמו, נבחנים בחדר השידור והנם מוכנים באיכותם לשידור. פורמט התחנה ברובו הנו BETA SP ..

לצפייה במכתב המלצה

קלטות

מכון מנדל  למנהיגות - המרת קלטות אודיו

לאורך השנים גל קול המירה מאות אלפי קלטות אודיו. עד היום האיכות שאנו נותנים היא ללא פשרות תוך שימת דגש על איכות המרה, ושיטת בקרה המצמצמת תקלות לאין שיעור. גל קול ביצעה המרה של מאות קלטות אודיו למכון מנדל למנהיגות.

קלטות

גלי צה"ל - דיגיטציה לארכיון גלי צה"ל

מחלקת ההמרה מבצעת דיגיטציה בהיקף של  80,000 שעות מוקלטות. החומר מומר מסרטי ¼" וקלטות אודיו לפורמט דיגיטלי. האינפורמציה נשמרת על מערכת ניהול מידע הזהה למערכת ניהול שידור ארכיון גלי צה"ל. פורמט המידע הדיגיטלי נשמר בסטנדרט של שידורי רדיו.

לצפייה במכתב במלצה

קלטות

מרכז רבין  - דיגיטצייה והמרה ארכיון המרכז

מחלקת ההמרה ביצעה דיגיטציה בהיקף של 1,500 שעות. החומר הומר מקלטות AUDIO, וקלטות וידאו  Umatic, VHS, DIGI BETA, סרטי ¼" ו DVD לפורמט דיגיטלי. כל החומר הומר פעם אחת לקובץ לשימור ופעם שנייה לקובץ הנגשה לאתר האינטרנט של המרכז.

לצפייה במכתב במלצה

המרת ארכיונים

ממן הפקות - דיגיטציה למוסיקת פולקלור ישראלית

מחלקת ההמרה ביצעה דיגיטזציה בהיקף של 6,000 שעות. החומר הומר מסרטי "2, ¼" וקלטות DAT לקבצי WAV בערוצים נפרדים. את כל האינפורמציה הדיגיטלית ניתן לערוך ולעבד על מערכות סאונד דיגיטליות כגון PROTOOLS או Q-BASE. פורמט המידע הדיגיטלי נשמר בסטנדרט הדפסת תקליטור והשמעות בהופעות.

לצפייה במכתב המלצה


הספרייה המרכזית לעיוורים, כבדי ראייה - ייעוץ מקצועי

בשל הניסיון הרב שצברה חברת גל קול בתחום השמע והאודיו,  ניתן ייעוץ מקצועי להקמת מערך הדיגיטציה של קלטות האנלוגיות בספרייה. כיום, הנהלת הספרייה מנהלת תהליכי דיגיטציה  פנימיים להמרת כל הספרים המוקלטים לפורמט דיגיטלי..

לצפייה במכתב המלצה


הספריה הלאומית - דיגיטציה לפרויקט רא"י

גל קול נבחרה על ידי הספריה הלאומית להיות קבלן משנה עבור דיגיטציה והמרה של קלטות וידאו מסוגים שונים.  פרויקט רא"י מבצע דיגיטציה  וקיטלוג על פי תקן ISAD(G), התקן הבינלאומי העדכני לארכיונים. 


הטלוייזיה הלימודית - ציון הטוב ביותר כמבצעי דיגיטציה בישראל

חברת גל קול עברה מבדק  על ידי אנשי המחלקה הטכנית של הטלויזיה הלימודית בכל הנושא של המרה ודיגיטציה של חומרי וידאו ואודיו אנלוגים , לקבצים דיגיטלים. חברת גל קול קיבלה את הציון המרבי (100) ונבחרה לאחת הספקיות הטובות בישראל בתחום זה לארכיונים. 


קיבוץ קבוצת יבנה - המרת אולפן הוידאו של הקיבוץ

מהפרויקטים המוצלחים בחברתנו. אין ספק שלצפות באלפי שעות של אולפן הוידאו, הבנו עד כמה נפלאים האנשים עמם אנחנו משתפים פעולה. כל מילה מיותרת . כן ירבו לנו לקוחות כאלו.

 קיבוץ בארי - דיגיטציה לאולפן הוידאו של הקיבוץ

דיגטציה והמרה של מאות קלטות יומטיק . העבודה כללה שינוע והחזרה של החומר אל הקיבוץ ודגימת הקבצים לקבצי MOV  על מנת שמנהל אולפן הוידאו, יוכל לערוך את הקבצים על ה MAC PRO ועריכה על תוכנת ה FINAL CUT מבית APPLE. 


קלטות

קיבוץ עין חרוד איחוד - דיגיטציה והמרה לארכיון הקיבוץ

 מחלקת ההמרה ביצעה דיגיטציה בהיקף של 200 שעות מוקלטות.  החומר הומר מסרטי ¼" וקלטות אודיו טייפ במהירויות שונות (אחד ושבע שמיניות, שלוש וחצי ושבע ips) לפורמט דיגיטלי. כל החומר הומר לשני פורמטים: האחד קובץ ווייב למטרות שימור והשני קובץ להנגשה לרשות הציבור MP3.

לצפייה במכתב המלצה

סלילי אודיו

מאסטר דיסק אולפני עריכה דיגיטלית - ייעוץ מקצועי

ייעוץ בניקוי רעשים, טיפול ודיגיטציה בסרטי הקלטה ישנים אשר  ברשות חברת Masterdisk.

 

לצפייה במכתב המלצה

סלילי אודיו

מוזיאון החא'ן לתולדות חדרה - דיגיטציה והמרה לארכיון המוזיאון

מחלקת ההמרה ביצעה דיגיטזציה בהיקף של 1,500 שעות. החומר הומר מקלטות אודיו, קלטות וידאו מסוג: VHS , S-VHS, VHS-C, MINI DV BETACAM SP, U-MATIC LOW BAND, U-MATIC HIGH BAND , 16 MM, 8 MM , VIDEO 8 .כל החומר הומר פעם אחת לקובץ לשימור ופעם שנייה לקובץ הנגשה. מחלקת הדיגיטציה תכננה מערכת מטה דאטה ייחודית לאיתור החומר והמצאתו.

לצפייה במכתב המלצה

סלילי אודיו

שלמה גרוניך - דיגיטציה לארכיון הפרטי של האומן

מחלקת ההמרה והדיגיטציה, ביצעה המרה של 500 שעות מארכיונו הפרטי של הזמר  והיוצר שלמה גרוניך. ההמרה בוצעה מקלטות אודיו טייפ, קלטות וידאו מסוג  DVD , VHS, S-VHS.שלמה גרוניך הקליט את תקליטו המפורסם "שלמה גרוניך ומקהלת שבא" באולפני גל קול. האלבום זכה להצלחה גדולה. מבין להיטי האלבום השיר 'זכרונות מאפריקה' אף הופיע באלבום אוסף שהכיל שירי ילדים מארצות שונות, World Playground: A Musical Adventure for kids"שהכנסותיו מועברות לארגוני האו"ם המסייעים לילדים ברחבי העולם ".

סלילי אודיו

מושבה גבעת עדה - דיגיטציה של ארכיון המועצה

מחלקת הדיגיטציה ביצעה המרת קלטות וידאו ביתיות ומקצועיות וקלטות אודיו טייפ. הארכיון שיושב במועצה המקומית ומנוהל על ידי עמותת דורות, מתעד ומשמר את העדויות של המתיישבים הראשונים של המושבה. כל החומר הומר לקבצי שמירה וקבצי הנגשה שבעתיד הקרוב יהיו מונגשים באתר המושבה.

לצפייה במכתב המלצה


בית ש"י עגנון ירושלים  - דגימה והמרה לארכיון המוזיאון

 גל קול אולפני הקלטה ודיגיטציה ביצעה המרה לקלטות וי אייץ' אס וקלטות טייפ לארכיון מוזיאון בית ש"י עגנון היושב בירושלים. מחלקת ההמרות ביצעה איסוף, קיטלוג מחדש, אבחון ואיפיון הקלטות והמרת לקבצים דיגיטליים. מחלקת הדיגיטציה תכננה למוזיאון מערכת מידע אשר נותנת גישה מהירה אל הקבצים הדיגיטליים.

 

קלטות

קיבוץ רמות מנשה -  דיגיטציה והמרה של עדויות מהשואה

גל קול ביצעה המרה ודיגיטציה של קלטות אודיו שמכילות עדויות של חברי הקיבוץ ניצולי שואה לדורות הבאים. הקלטות הומרו לקובץ לשימור  WAV ולדיסקים להנגשה. גל קול רואה בשימור עדויות ניצולי השואה, ערך עליון ולכן כל הקלטות הומרו באיכות הטובה ביותר.

בית אריאלה- ארכיון התיאטרון

בית אריאלה - ארכיון התיאטרון ע"ש יהודה גבאי -  המרה ודגימה לקבצים דיגיטליים

מחלקת המרת סרטים וסלילים, ביצעה המרה ודגימה לארכיון התיאטרון היושב בספריית שער ציון, בית אריאלה. הארכיון מכיל סלילי אודיו ישנים והקלטות נדירות של הצגות ומחזות שעלו בשנות השישים והשבעים של המאה ה- 20. כל החומר נדגם לקבצים דיגיטליים באיכות גבוהה ובהצלחה. בנוסף חברת גל בנתה מאגר מידע דיגיטלי עם אפשרות הנגשה לפריטים בקלות. 

ארכיון בית ראשונים

מוזיאון בית ראשונים הרצליה - דיגיטציה של ארכיון המוזיאון

חברת גל קול המרת קלטות וידאו ואודיו, ביצעה דגימה והמרה לסרטי המוזיאון לקבצים דיגיטליים. רוב חומרי המוזיאון הנם עדויות של מקימי וחלוצי העיר הרצליה. הארכיון, המכיל קלטות וידאו, קלטות אודיו, סלילי אודיו ופילמים, עבר רענון וארגון מחדש. כיום הארכיון האודיו ויזואלי נגיש לכל באי המוזיאון. 

תנועת בני עקיבא בישראל - דיגיטציה ובניית ארכיון דיגיטלי לתנועה

תנועת בני עקיבא בישראל - דיגיטציה ובניית ארכיון דיגיטלי לתנועה

גל קול בע"מ מבצעת המרה ודגימה של קלטות הוידאו מסוג מיני די וי (MINI DV) ותקליטורי  די וי די (DVD) לקבצים דיגיטליים. בנוסף מחלקת המרת הקלטות, ייצאה לתנועת בני עקיבא קבצי שימור AVI DV וקבצי עריכה למערכת AVID מסוג MXF . חלק מפרויקט הדגימה היה לייצר קובץ אינדס ייחודי מסוגו המאפשר לארכיון להמשיך להזין נתונים גם בעתיד, ולהנגישם בקלות לציבור המשתמשים. 

בית אברהם קריניצי - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של מוזיאון וארכיון לתולדות רמת גן

בית אברהם קריניצי - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של מוזיאון וארכיון לתולדות רמת גן

מחקלת המרות לוידאו ואודיו, ביצעו דגימה ודיגיטציה לארכיון בית קריניצי, ארכיון ההיסטורי של העיר רמת גן. ארכיון העיר היה מורכב ברובו מקלטות וידאו מסוג VHS, BETACAM SP וקלטות אודיו. הקלטות והסרטים נדגמו לשני סוגי פורמטים האחד לשימור (וידאו MPEG 2, אודיו WAVE) ולהנגשה (וידאו WMV, אודיו  MP3).

לצפייה במכתב המלצה

מרכז גוש קטיף - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של המרכז להנצחת מורשת גוש קטיף

מרכז גוש קטיף - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של המרכז להנצחת מורשת גוש קטיף

גל קול כחברה למתן שירות המרת קלטות וידאו וקלטות אודיו, ביצעה המרה איכותית ומקצועית לארכיון מרכז קטיף.  הפרויקט כלל למעלה מ 2,000 קלטות וידאו (קלטות מקצועיות, קלטות ביתיות וקלטות קטנות) וקלטות אודיו, אשר הומרו עם דגש על מקצועיות. הפרויקט שילב שירותי קטלוג וארכיב ובניית תוכנת ניהול לארכיון המרכז המשמשת את הארכיון באיתור מהיר והנגשת החומרים לקהל הרחב. כיום נבנה במרכז ניצן, מרכז אורקולי חדיש , שמשתמש רבות בקסטות שעברו המרה.

לצפייה במכתב המלצה

ארכיון עמק יזראל - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של ארכיון עמק יזרעל

ארכיון מועצה אזורית עמק יזרעאל - דיגיטציה של הארכיון

במסגרת תהליך המרת הארכיון לפורמט דיגיטלי נבחרנו על ידי מנהלת הארכיון ואנשי מחלקת ה IT של המועצה,  לבצע את הדיגיטציה של החומרים האודיו ויזואליים של הארכיון. בין חומרי הארכיון היה אפשר למצוא קלטות וידאו ׁ(יומטיק, בטה קאם וי אייץ' אס ומיני די וי) וקלטות אודיו וסלילי אודיו במהירויות שונות.

ארכיון הרב מרדכי אליהו - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של ארכיון הרב מרדכי אליהו

ארכיון ישיבת הרב מרדכי אליהו - דיגיטציה של הארכיון

עבור ישיבת הרב אליהו " דרכי הוראה לרבנים" ביצענו, המרה ועריכה למאות קלטות וידאו מסוגים שונים: מקלטות וידאו ביתיות (VHS) ששיפרנו להם את הסאונד והתמונה ועד לקלטות וידאו מקצועיות מסוג די וי קאם  (DV-CAM) וקלות בטאקאם (BETACAM).  ישיבת הרב ביצעה בדיקה קפדנית לגבי הגוף שיבצע את הפרויקט ולאחר תוצאות איכות נבחרה גל קול המרות לבצע את הפרויקט. אתם מוזמנים להכנס אל אתר הישיבה: www.harav.org ולצפות ולאזין לשיעורי הרב.

לצפייה במכתב המלצה

ארכיון כפר יהושוע - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של ארכיון כפר יהושוע

ארכיון כפר יהושע - דיגיטציה של הארכיון

גל קול ביצעה המרת קלטות אודיו ליותר מ 100 מקלטות טייפ אודיו קאסט לפורמט דיגיטאלי וכן ביצעה תיקון לקלטות אודיו פגומות. מחלקת הדיגיטציה ביצענו שינוע של החומרים והחזרתם, המרה איכותית קטלוג ומספור וגיבוי מלא לכל החומר (כולל מערכת הנגשה ממוחשבת לפריטים).

סלילי אודיו

ארכיון מוזאון המושבה על שם ערן שמיר - המרה לדיגיטל לארכיון המוזאון ולמועצה המקומית מזכרת בתיה

במוזאון המושבה מזכרת בתיה בוצע פרויקט המרה דיגיטלית מלאה לארכיון המוזאון והמועצה. הביצוע ניתן תוך אמון מלא לחברת גל קול. בין הפריטים אפשר היה למצוא שקופיות 35 מ"מ, קלטות וידאו וקלטות אודיו רבות . בחומרים קיימות עדויות על המתיישבים הראשונים, על הברון דה רוטשילד ועל ההיסטוריה של התיישבות החקלאית לפני קום המדינה ואחריה. כאמור הארכיון הומר בהצלחה מרובה ולשביעות רצון הלקוח.

התאחדות הכדורגל - המרה ודגימה של קלטות וידאו ואודיו של ארכיון ההתאחדות

ארכיון התאחדות לכדורגל - דיגיטציה, גיבוי ואחזור מידע אופטי של הארכיון

התאחדות לכדורגל התחילה פרויקט בעבר על ידי חברה מתחרה. עקב שירות ירוד ושיטות המרה מיושנות, הוחלט לפנות אלינו לקבלת שירותי המרה ואחזור מידע הדיגיטלי. חברת גל קול ביצעה עבור הארכיון  אחזור מידע אופטי לאלפי פריטים והמרה למאות קלטות מאסטר וקלטות ביתיות. נכון להיום חברת גל קול מלווה את הארכיון למעלה מ 3 שנים.

לצפייה במכתב ההמלצה

המרת ארכיון תנועת מכבי העולמית

מכבי תנועה עולמית - המרת מדיה מגנטית ושחזור מדיה אופטית

חברת גל קול המרות ביצעה את הפרויקט המרת המדיה לקבצים דיגיטליים עבור מכבי ארגון עולמי. הפרויקט כלל ברובו שחזור מדיה אופטית והמרת CD/DVD פגומים ותקינים לקבציי מחשב MPEG, WAV,AMR , MP3. בין היתר ביצענו המרה לקלטות מאסטר מסוג יומטיק ובטאקאם והמרה מקלטות מסוגים שונים. גל קל גם מבצעת מידי 4 שנים הקלטות מוזיקה לטקסי המכבייה.

לצפייה במכתב המלצה

המרת ארכיון רשות השידור תאגיד כאן

רשות השידור/תאגיד השידור הציבורי - דיגיטציה ואינטגרציה לארכיון רשות השידור

מחלקת האינטגרציה של חומרי שידור זכתה בשני מכרזי דיגיטציה 1/2016 ו 11/2016 ונבחרה לבצע דיגיטציה של עשרות אלפי קלטות וידאו מסוג BETA SP של הטלוויזיה בערבית ופורמטים מסוג U MATIC ו DVCAM  של ארכיון רשות השידור. גל קול עמדה בכל הקריטריונים המקצועיים. לביצוע פרויקט זה, גייסנו את מיטב אנשי המקצוע בישראל, על מנת לתת מוצר איכותי על מנת להציל ולשמר נכסי צאן ברזלשל מדינת ישראל.

המרת ארכיון האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה - דיגיטציה לחומרים האודיוויזואלים של ספריית האוניברסיטה

הקלטות לכל חומרי ההנגשה ולכל תכני הוידאו והאודיו של ספריית האוניברסיטה הפתוחה ברעננה. ביצענו דגימה ושימור לשני פורמטים ולפורמט DVD, רוב רובו של החומר הנם קלטות וידאו קנויות להעשרה ולמידה (מעל ל 1,500 קלטות VHS).

המרת ארכיון החשב הכללי מדינת ישראל

מכרז החשב הכללי - דיגיטציה וסריקה של כל משרדי הממשלה

גל קול נבחרה לבצע דיגיטציה והמרה של חומרי האודיו והוידאו של משרדי ממשלת מדינת ישראל. במכרז זכתה חברת אימאג' סטור לסריקת הנייר בעוד חברת גל קול תבצע את הדיגיטציה של החומרים האודיוויזאולים. 

המרת ארכיון חיל האויר

חיל האוויר - המרה לחומרים בעלי סיווג בטחוני גבוה

גל קול נותנת פתרונות דיגיטציה עבור יחידות מסווגות המעוניינות להמיר את הקלטות שלהם לקבצים דיגיטליים. יש ברשותנו, את כל הפתרונות לעזור לאותן היחידות להמיר את החומרים שלהם עם אישור של בטחון שדה. ברשותנו גם מתקן מוגן אזרחי להמיר קלטות וידאו ואודיו עם סיווג בטחוני גבוהה.

המרת ארכיון דלק מוטורס

דלק מוטורס - המרת קלטות לחברות מסחריות 

ביצענו ובנינו ארכיון אודיו ויזואלי לחברת דלק מוטורס . בארכיון זה תוכלו למצוא את כל החומרים המסחריים (המרת קלטות של פרסומות) . לארכיון דלק מוטורס היה מבחר לא מבוטל של פורמטים מכל הסוגים ומכל המינים.